Posláním pracovních skupin je  aktivně  se  podílet  na  rozvoji  komunikační  platformy MAP a vytvářet prostor pro spolupráci a partnerství mezi dotčenými skupinami a aktéry ovlivňující vzdělávání ve správním obvodu ORP Kralovice.

Vyjadřují se k: výstupům analytických  šetření,  problémovým  okruhům,  klíčovým  problémům,  prioritám, investičním potřebám, navrženým opatřením, k aktivitám spolupráce apod. Vznáší svá  stanoviska,  náměty  a  připomínky k podkladům,  které  obdrží  od  realizačního  týmu  projektu,  nebo  Řídícího  výboru  MAP a podílí se tak na konzultačním procesu.

Každá pracovní skupina je složena vždy z 1 osoby vedoucího pracovní skupiny (odborného garanta daného opatření v území) a osob členů pracovní skupiny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtyři pracovní skupiny byly ustaveny na prvním jednání Řídící výboru dne 7. 9. 2016, a to s ohledem na předmět povinných, doporučených, průřezových a volitelných opatření MAP.

Počet pracovních skupin  může  být  Řídícím  výborem  upravován,  a  to  především  ve vztahu k potřebám a klíčovým problémům správního obvodu ORP Kralovice.

Vedoucí pracovních skupin byli rovněž zvoleni na prvním jednání Řídícího výboru dne 7. 9. 2016.

Jednotliví členové pracovních skupin ZDE

Číslo pracovní supiny

Opatření/odborné téma Pracovní skupiny

Vedoucí pracovní skupiny/garant