Posláním pracovních skupin je  aktivně  se  podílet  na  rozvoji  komunikační  platformy MAP a vytvářet prostor pro spolupráci a partnerství mezi dotčenými skupinami a aktéry ovlivňující vzdělávání ve správním obvodu ORP Rokycany.

Vyjadřují se k: výstupům analytických  šetření,  problémovým  okruhům,  klíčovým  problémům,  prioritám, investičním potřebám, navrženým opatřením, k aktivitám spolupráce apod. Vznáší svá  stanoviska,  náměty  a  připomínky k podkladům,  které  obdrží  od  realizačního  týmu  projektu,  nebo  Řídícího  výboru  MAP a podílí se tak na konzultačním procesu.

Každá pracovní skupina je složena vždy z 1 osoby vedoucího pracovní skupiny (odborného garanta daného opatření v území) a osob členů pracovní skupiny.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Čtyři pracovní skupiny byly ustaveny na prvním jednání Řídící výboru dne 7. 9. 2016, a to s ohledem na předmět povinných, doporučených, průřezových a volitelných opatření MAP.

Počet pracovních skupin  může  být  Řídícím  výborem  upravován,  a  to  především  ve vztahu k potřebám a klíčovým problémům správního obvodu ORP Rokycany.

Vedoucí pracovních skupin byli rovněž zvoleni na prvním jednání Řídícího výboru dne 7. 9. 2016.

Jednotliví členové pracovních skupin budou ustaveni na jednání Realizačního týmu. Nominace na členy pracovních skupin budou předloženy partnery ORP nebo členy Řídícího výboru MAP nebo vedoucími skupin v termínu do 21.9.2016.

Číslo pracovní supiny

Opatření/odborné téma Pracovní skupiny

Vedoucí pracovní skupiny/garant

1.