Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Výběr jazyka

  • Česky
  • English
  • Deutsch

Obsah

Seznam Partnerů MAS Světovina

Název subjektu

   Sektor

Zájmová skupina

Počet hlasů

1. Mikroregion Zbirožsko

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

2. Mikroregion Kralovicko

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

3. Mikroregion Dolní Střela

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

4. Obec Bujesily

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

5. Obec Dýšina

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

6. Obec Kyšice

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

7. Muzeum a galerie severního Plzeňska v Mariánské Týnici

Veřejný

Kulturní, spolková a zájmová činnost

1

8. Gymnázium a SOŠ Plasy

Veřejný

Sociální oblast, vzdělávání

1

9. Dům dětí a mládeže Kralovice

Veřejný

Volnočasové aktivity

1

10. ZO ČSOP Radnice

Soukromý

Životní prostředí,kulturní dědictví a cestovní ruch

1

11. Sdružení Vačkářův Zbiroh

Soukromý

Kulturní, spolková a zájmová činnost

1

12. Asociace soukromého zemědělství Plzeň -sever, z.s.

Soukromý

Konkurenceschopný a udržitelný venkov

1

13. Spolek Gryspek pro obnovu kostela Sv.Petra a Pavla v Kralovicích

Soukromý

Kulturní, spolková a zájmová činnost

1

14. Bike Club Kralovice

Soukromý

Volnočasové aktivity

1

15. Římskokatolická farnost Kralovice

Soukromý

Volnočasové aktivity

1

16. TJ Slavoj Žihle

Soukromý

Volnočasové aktivity

1

17. SDH Kralovice

Soukromý

Volnočasové aktivity

1

18. Agentura NKL s.r.o.

Soukromý

Volnočasové aktivity

1

19. Kralovická zemědělská a.s.

Soukromý

Zemědělství a lesnictví

1

20. Bílovská zemědělská a.s.

Soukromý

Zemědělství a lesnictví

1

21. Marius Pedersnen a.s.

Soukromý

Životní prostředí,kulturní dědictví a cestovní ruch

1

22. BRM spol.s.r.o.

Soukromý

Konkurenceschopný a udržitelný venkov

1

23. Ing. Hana Nováková

Soukromý

Zemědělství a lesnictví

1

24. Ing.Lukáš Janko

Soukromý

Zemědělství a lesnictví

1

25. Miloslav Vaníček

Soukromý

Konkurenceschopný a udržitelný venkov

1

26. Ladislav Krofta

Soukromý

Zemědělství a lesnictví

1

27. Václav Vonásek

Soukromý

Konkurenceschopný a udržitelný venkov

1

28. Obec Chrást

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

29. Zemědělské družstvo Mladotice

Soukromý

 

Zemědělství a lesnictví

1

30. Školní statek Plasy Babina s.r.o.

Soukromý

Konkurenceschopný a udržitelný venkov

1

31. Obec Němčovice

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1

32. Horní Berounka

Soukromý

Životní prostředí,kulturní dědictví a cestovní ruch

1

33. Obec Krašovice

Veřejný

Místní samospráva, sdružení obcí

1